Auteur Topic: Nederlandse Occupy websites  (gelezen 604 keer)

Offline Xhairy

  • Global Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Berichten: 298
  • heb ik wat van je an?...
Nederlandse Occupy websites
« Gepost op: 26 mrt '12 - 03:11 »
Occupy the Netherlands - http://occupythenetherlands.info
Occupy Alkmaar - http://www.occupyalkmaar.nl
Occupy Amsterdam - http://www.occupyamsterdam.nl
Occupy museumplein - http://www.occupymuseumplein.nl (A'dam)
Occupy Eindhoven - http://www.occupyeindhoven.nl
Occupy Emmen - http://www.occupyemmen.nl
Occupy Den Haag - http://occupydenhaag.org
Occupy Leeuwarden - http://www.occupyleeuwarden.nl
Occupy Nijmegen - http://www.occupynijmegen.org
Occupy Rotterdam - http://www.occupyrotterdam.nl
Occupy Utrecht - http://www.occupyutrecht.nl
Occupy Winschoten - http://www.occupywinschoten.nl

Offline fon1960

  • Jr. Member
  • **
  • Berichten: 62
  • love is the only emotion
Re: Nederlandse Occupy websites
« Reactie #1 Gepost op: 26 mrt '12 - 05:24 »
Occupy de banken - http://occupydebanken.wordpress.com/

Occupy Nederland - http://onl.nu/
Occupy the Netherlands - http://occupythenetherlands.nl/

Occupy tvnl - http://occupytv.nl/

Occupy Holland - http://www.jdtv.nl/occupyholland.html (= eigenlijk JDTV)

Occupy Amsterdam - http://occupynederland.nu/ (naam site is eigenlijk fout, daar de site zelf Occupy Amsterdam, -voormalig?- beursplein is)...deze site is ook te bereiken met http://www.occupyamsterdam.nl/

Occupy Amersfoort - http://occupyamersfoort.nl/
Occupy Assen - http://occupy-assen.blogspot.com/
Occupy Dordrecht - http://www.occupydordrecht.org/
Occupy Ede - http://www.occupyede.nl/
Occupy Enschede - http://occupyenschede.wordpress.com/
Occupy Groningen - http://www.occupygroningen.nl/
Occupy Leiden - http://www.occupyleiden.org/
Occupy Tilburg - http://occupytilburg.nl/
Occupy Venlo - http://venlo.occupylimburg.nl/
Occupy Winschoten - http://www.occupywinschoten.nl/

rectificatie op Xhairy's post:

Occupy museumplein - http://www.occupymuseumplein.nl (A'dam) = een verkeerde vermelding, daar deze site (voormalig) OccupyWaarJeOokBent is, die tegenwoordig Imagine 2 be! heet...deze site is ook te bereiken met http://www.imagine2b.com/